Monday, September 24, 2012

Your Comments: angelina assistant to Sonya Gusson

Name*:angelina assistant to Sonya Gusson
Email*:angelina@silenttearsmusical.com
Message*:CONTACT: Lizbeth Path سپتامبر ۲۰۱۲
Tel: +1 626-444-4424
lizbeth@silenttearsmusical.comسیاوش شمس در موزیکال عشق به اشک های خاموش در ۲۷ اکتبر در شراین آدیتوریوم لس آنجلس هنرنمایی خواهد کرد


خواننده افسانه ای ایرانی احساس افتخار میکند که از طرف ایران در این موزیکال جدید سبک برادوی،
با برندگان جوایز اسکار، گرمی، تونی و امی همکاری می کند

لس آنجلس، کالیفرنیا- طرفداران سیاوش شمس، ستاره پاپ ایرانی و نامزد دریافت جایزه گرمی، نیز از خبر اجرای زنده آتی او در موزیکال جدید سبک برادوی به نام عشق به اشک های خاموش احساس افتخار خواهند کرد.

عشق به اشک های خاموش، اثری از ال کاشا، آهنگساز برنده ۲ جایزه اسکار، نمایشی است تک اجرا، همراه با مراسم فرش قرمز که در ۲۷ اکتبر ۲۰۱۲، در تالار باشکوه شراین آدیتوریوم در لس آنجلس به اجرا در می آید.

شمس گفته است: "مفتخرم که نماینده کشور زیبایم ایران هستم و برای موزیکال عشق به اشک های خاموش به این گروه فوق العاده از برندگان جوایز گرمی و تونی از سراسر جهان می پیوندم."

او در کنار این ستارگان هنرنمایی خواهد کرد: هنرمند برنده ۲ جایزه گرمی جان سکادا، برنده جایزه تونی دبی گراویت، برنده جایزه تونی کریل کولیش، برنده جایزه امی و نامزد دریافت جایزه تونی لیز کالاوی، نامزد دریافت جایزه تونی پتی کوهنور، اسطوره های برنده جایزه گرمی سبک رگیی بلک اوهورو، خواننده عرب کامیلیا ابو عوده، خواننده تنور ایتالیایی مارک یانیچلو، خواننده اسرائیلی برنده جایزه لیئل کولت، خواننده سوپرانو ایرلندی کیتی مک مهون، خواننده کره ای هتر پارک، خواننده برزیلی برنده جایزه فابیانا پاسونی و خواننده مشهور پاپ از چین کی تسه.

عشق به اشک های خاموش داستانی از آرزوی جاودانه بشر برای صلح درونی است. آن همچنین سفری است فرهنگی و موزیکال به سراسر جهان که بر روی یک صحنه به طریقی موزون، ۱۶ کشور از جمله ایران را گرد هم می آورد.

کارگردان این برنامه، نامزد دریافت جایزه تونی، وینسنت پاترسن است که تورهای جهانی بد مایکل جکسون و بلاند امبیشن مدونا را کارگردانی کرده است. طراح رقص بونی ستوری (موزیکال هایسکول) و طراح صحنه جان ایاکولی هر دو از برندگان جایزه امی هستند.

وینسنت پاترسن گفته است:"امیدوارم که در عشق به اشک های خاموش، نتیجه آنچه که بر روی صحنه می بریم، بازتابی باشد از همه عشق و مهربانی و انرژی مثبتی که در ایجاد این اثر حس می کنیم."

تیمی از آهنگسازان برنده جایزه اسکار، امی، گرمی و تونی از برادوی و هالیوود موسیقی این موزیکال را نوشته اند که عبارتند از: برنده ۶ جایزه گرمی و نامزد ۲ جایزه اسکار جورج کالاندرلی (ببر خیزان، اژدهای پنهان)، ال کاشا آهنگساز برنده ۲ جایزه اسکار که در بالا به نام او اشاره شد (هفت عروس برای هفت برادر)، برنده جایزه امی داگ کاتساروس (فوتلوز)، برنده ۲ جایزه گرمی و نامزد اسکار هنری کریگر (دریمگرلز)، برنده جایزه تونی و امی دان پیپین (اولیور!)، برنده جایزه گرمی نان شوارتز (هری پاتر) و برنده جایزه اسکار و ۲ جایزه گرمی دیوید شایر (تب شنبه شب).

عشق به اشک های خاموش الهام گرفته از مجموعه شعر اشک های خاموش، از استاد معنوی مشهور جهانی، بشردوست، شاعر و هنرمند، استاد اعظم چینگ های می باشد. در این شب ۱۹امین سالگرد روز استاد اعظم چینگ های جشن گرفته میشود که به افتخار کارهای نیک بشردوستانه ایشان در سراسر جهان از جمله در ایران است.

سیاوش شمس الهام بخش نسل هنرمندان پاپ و آر اند بی ایرانی است و طرفدارانی (ایرانی و غیر ایرانی)، در کشورهای مختلف دارد. او بیش از یک میلیون نسخه از آلبوم های خود را در سراسر جهان به فروش رسانده است و بسیاری از آهنگ های وی، کلاسیک های جاودانه به شمار می آیند. آلبوم همسایه های او تا به امروز پرفروش ترین آلبوم فارسی می باشد. در سال ۲۰۰۳ سه آهنگ انگلیسی او از آلبومش صدا سبب شدند که نامزد دریافت جایزه گرمی در مراسم ۴۶امین جوایز سالانه گرمی گردد. اخیراً ویدئو مشهور او "محتاج" در سایت Bia2.com یکی از پر بیننده ترین ویدئوها بوده و موزیک ویدئو جدید او برای آهنگ پرطرفدار "دلبر ناز"، تنها در عرض چند روز پس از انتشار، صدها هزار بیننده داشته است.

این اسطوره موسیقی ایرانی همچنین نیّتی بسیار خیر برای اهداف خیر دارد. او و همسرش مفتخرند که سرپرستی دو فرزند را بر عهده گرفته اند. سیاوش در نظر دارد تا برای حفاظت از کودکان آزار دیده و بی سرپرست، برنامه ای تنظیم نماید. او می خواهد همه جوانان را تشویق کند که تنها راه برای تغییر جامعه، زندگی پاک و تلاش همراه با خواستی قلبی و ذهنی برای ایجاد جهانی بهتر است.

عشق به اشک های خاموش پس از موزیکال بسیار موفق عشق واقعی سال گذشته، یک تجربه روح بخش دیگر بشمار می رود. تاریخ اجرای این نمایش شکوهمند همراه با مراسم فرش قرمز، ۲۷ اکتبر است و تنها یکبار اجرا خواهد شد، پس هر چه زودتر بلیط های خود را در Ticketmaster.com تهیه فرمائید.

از حضار دعوت میشود تا پیش از آغاز این موزیکال، در مراسم رسیدن افراد مشهور به فرش قرمز و بازدید از نمایشگاه آثار هنری خلاق و تعالی بخش استاد اعظم چینگ های شرکت نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفاً از این سایت ها دیدن فرمایید: SilentTearsMusical.com
فیس بوک: facebook.com/SilentTearsMusical
توئیتر: twitter.com/LoveSilentTears

عشق به اشک های خاموش
شنبه، ۲۷ اکتبر ۲۰۱۲
۲ بعد از ظهر: نمایشگاه هنری
۳ بعد از ظهر: رسیدن مهمانان به فرش قرمز
۴ بعد از ظهر: شروع موزیکال

Shrine Auditorium
665 West Jefferson Blvd., Los Angeles, CA 90007

بلیط ها را در این سایت سفارش دهید:

www. SilentTearsMusical.com
626-444-4424

The Grove�s Concierge
189 The Grove Drive, Los Angeles, CA 90036
323-900-8060

1-800-745-3000 * www.ticketmaster.comPowered by EmailMeFormNo comments:

Post a Comment